sušičky húb a bylín G21

výkonné nerezové sušičky ovocia, zeleniny a iných potravín

SUŠIČKY HÚB G21

Horizontálne sušičky potravín G21 usušia akékoľvek ovocie, zeleninu, bylinky, huby aj mäso efektívne, rovnomerne a jednoducho. Taktiež nemusíte obetovať čas ich údržbe, je vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu, ktorý si nevyžaduje zvláštnu starostlivosť, navyše disponuje extra vysokou odolnosťou. K vynikajúcim vlastnostiam získali aj elegantný a profesionálny vzhľad.

V sušičkách potravín G21 však nemusíte sušiť len potraviny, nakrájané na plátky. So sušiacimi táckami G21 si môžete pripraviť vynikajúcu pochúťku z domáceho jogurtu, ovocnú dreň, pastu alebo placku, nechajte vykysnúť cesto. So sušiacou táckou to pôjde jednoducho a pohodlne.

 

sušičky ovocia G21

Sušiaca vložka G21 na sušenie tekutých surovín je nepriľnavá, takže sa na ňu nič nelepí. S rozmermi 32,5 x 28,5 cm krásne vkĺzne do sušičky G21 Breezer s časovačom. Povrch sušiacej tácky je ľahko umývateľný, stačí ho po sušení opláchnuť vodou. Prípravu pochúťok už kvôli vyhliadke na následné upratovanie nemusíte odkladať. :-)

 

sušičky ovocia G21

Domáci! Ten si pripravíte vo všetkých typoch sušičiek G21. Ale vďaka sušiacemu podnosu G21 na tekuté suroviny si z domáceho jogurtu usušíte zdravé a výborné maškrtenie. S živými kultúrami, po ktorých telo volá. S chuťou, ktorej sa kupované jogurtové ani iné pochúťky nemôžu rovnať.

 

sušičky ovocia G21

Ale nielen to. Tiež chrumkavú vynikajúcu pizzu, banánové placky, zapekané müsli, cereálne lupienky alebo brownies. To všetko vďaka sušiacemu podnosu na tekuté suroviny po nastavenom čase vytiahnete zo svojej sušičky. A s jednou veľkou istotou. Buchty, pečivo, palacinky ani ďalšie lahôdky v sušičke nepripálite.

 

Mám záujem o produkt